Kamizelki taktyczne – jaką wybrać?

kamizelka

Wszelkiego rodzaju aktywności związane z wojskowością są niezwykle popularne wśród młodych osób. Amatorzy rozgrywek airsoft chcą, aby osprzęt, który wybierają, spełniał wszelkie ich oczekiwania. Z myślą o takich osobach na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu zawodnicy zyskują jeszcze lepszą mobilność w czasie rozgrywek.

Wybór odpowiedniej kamizelki

kamizelka

Najbardziej podstawowym oporządzeniem, o które zadbać musi każdy zawodnik, jest kamizelka taktyczna z https://www.hobby4men.com/odziez-i-obuwie/kamizelki-taktyczne.html, która umożliwia przenoszenie i sprawne wyciąganie z ładownic nabojów czy też innych akcesoriów przydatnych na polu walki. Wybór kamizelki zależy od tego ile pieniędzy chce poświęcić zawodnik na swoje hobby. Najtańszym rozwiązaniem jest więc zakup pasoszelek. Jeśli jednak chce się zainwestować w lepszy sprzęt, to należy zdecydować się na zakup kamizelek w typie chest rig lub plate carrier. Różni je nie tylko cena, ale też mobilność oraz ładowność. Pasoszelki i chest rig to wybór dla osób, które cenią sobie mobilność. Chest rig tak jak pasoszelki ma odsłonięte plecy, przez co możliwe jest noszenie ze sobą plecaka.

Ciekawym wyborem będzie również zakup kamizelki w typie plate carrier

Ten typ kamizelki jest podobny do kamizelki pełnej. Daje on możliwość włożenia wkładu balistycznego, co uczyni kamizelkę kuloodporną. Niestety taka kamizelka jest mniej ładowna, co wiąże się, z tym że pomieści mnie osprzętu czy naboi. Warto zaznaczyć, fakt, że dzięki uniwersalnemu systemowi można takie kamizelki dowolnie modyfikować. Kamizelki taktyczne to podstawowe oporządzenie każdego amatora gier airsoft.