Jak wykorzystać kolorowe race dymne podczas zdjęć?

race dymne kolorowe

Race dymne kolorowe można nazwać oryginalnym fajerwerkiem dziennym, palącym kolorowy dym – czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony. Race dymne trafiły do naszego życia z wojska, gdzie były używane jako zasłona dymna przed wrogami. Ten rodzaj fajerwerków stał się modny nie tak dawno temu. Jednak w tak krótkim czasie bardzo szybko zyskał popularność. Jest szczególnie popularny jako atrybut do sesji zdjęciowych.

Możliwości wykorzystania kolorowych rac dymnych w sesjach zdjęciowych

Kolorowego dymu najlepiej używać na zewnątrz, wybierając wcześniej miejsce na zewnątrz. Może to być otwarty trawnik z niską trawą, dzięki czemu zdjęcie nie jest zagracone, a fotografowana osoba znajduje się w centrum kadru, zaś dym wypełnia całą przestrzeń u jej stóp i nad głową.

Możesz znajdować się na polu z wysoką, sięgającą do pasa trawą, gdzie portrety są najlepsze, a dym może unosić się nad Twoją głową. Podczas fotografowania w lesie drzewa mogą znajdować się za modelką lub modelka może stać na drzewach, tworząc efekt dymu pełzającego między pniami.

Wykonanie tego zdjęcia nad brzegiem rzeki lub jeziora pozwoli uzyskać jaśniejsze fotografie, ponieważ kolorowy dym podwaja swoje rozmiary dzięki odbiciu w wodzie.race dymne

Dymu można również użyć do zrobienia fantazyjnej sesji zdjęciowej

Dobrym miejscem do robienia fantastycznych zdjęć jest zaciszna okolica. Doskonale nadaje się do tego srebrno-biały i kolorowy dym, który dodaje zdjęciom koloru i nastroju. Flary można trzymać w rękach lub wbijać w ziemię, aby uzyskać efekt gejzeru o ziemistym zabarwieniu.

Dym ponadto może być używany jako kontrast dla ubrań. Race dymne kolorowe (https://www.fightershop.com.pl/c331-swiece-dymne) stają się oryginalnym akcentem na ślubnych sesjach zdjęciowych, ponieważ ciekawie wyglądają w połączeniu z jasnymi kolorami ubrań nowożeńców. Czas palenia racy zależny jest od producenta i trwa średnio około 90 sekund. A to wystarczy, aby mieć czas na wykonanie całej serii jasnych zdjęć.